• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/alkenkimya.makine/

Dolum Hijyeni
Dolum Hijyeni

Günümüz tüketicisi ve markaya dayalı içecek pazarı kalite ve lezzet açısından yüksek düzeyli bir tutarlık, raf ömrünün uzatılması ve albenili bir şekilde paketlenmiş ve ücretlendirilmiş ürünler gibi taleplerde bulunuyor. Üreticilerin farklı olmak ve pazar payını büyütmek için çeşitlilik sağlamaları bir zorunluluk. Bu hayli rekabetçi ortam hataya pay bırakmıyor. Doldurma işlemi sırasında yaşanacak en küçük hijyen hatası bile markanın itibarını ve ürünün güvenliğini tehlikeye düşürebilmekte.

Alken’in bu alandaki uzun vadeli uzmanlığı bu riski minimuma indirmeye yardımcı olmaktadır. Mikrobiyal enfeksiyonlar önlenmek isteniyorsa doldurucunun ve kapatma makinesinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi şarttır. Dolum işlemini çok ciddiye alıyor ve otomatik, yarı otomatik veya manuel sistemlerle ihtiyaçlarınıza uygun olarak geliştirilmiş çözümlerle sizi destekliyoruz

Alken aynı zamanda Su ve Enerji Yönetimi, Kimyasal Kullanım ve Depolama ve Atık Su İşleme gibi işletme giderleri sorunlarına yönelik özel çözümler de tasarlamaktadır.