• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/alkenkimya.makine/

Personel ve İş Ortamı
Personel ve İş Ortamı Hijyeni

Gıda ve İçecek endüstrisinde, Gıda Güvenliğine en üst düzey öncelik verilmektedir. Gıda Güvenliği, tamamı profesyonel olarak ve sürekli olarak yönetilen çoklu hijyen müdahalelerinin en üst noktasını işaret eder. Gıda Güvenliği, üzerinde müzakere edilemez bir konudur.

Personel hijyeninin etkin yönetimi Gıda Güvenliğinin kritik bir öğesidir. Fiziksel etkileşim oranının çok fazla olması sebebiyle, personel hijyeni muhtemelen bir üretim ortamındaki en kritik hijyen müdahalesidir. Patojenlerin bir insan taşıyıcıdan geçişi diğer çapraz bulaşma biçimlerinden daha muhtemeldir.

Ürün yelpazemiz bir giriş kontrol mekanizmasıyla el yıkama, dezenfeksiyon ve diğer temizlik biçimlerini birleştiren işlevsel ve etkin hijyen yıkamalarını içerir. Farklı üretim ortamlarının gerekliliklerini karşılamak için geniş kapsamlı el yıkama, el dezenfeksiyonu ve el bakım ürünlerini, ekonomik ve doğru bir şekilde dozajlanmasına imkan veren duvar dispenserları ile tamamlamayı öneriyoruz.

Alken’in tesis hijyen programları mümkün olan en yüksek Gıda Güvenlik standartlarına uygundur. Analiz ediyor, danışıyor, sunuyor ve teslim ediyoruz. Programlarımız profesyoneller tarafından profesyonellere yönelik tasarlanıyor ve endüstrideki en kapsamlı uygulamaları kapsıyor. Ortağınız olarak Alken ile Gıda ve İçecek endüstrilerine yönelik özel olarak oluşturulmuş ve geliştirilmiş kanıtlanmış teknolojilere, uygulanmış kimya bilimine ve eşsiz uzmanlığımıza erişim şansınız oluyor.